Aktuality - Vítěz testů - matrace VISCO WELLNESS

24. 4. 2017

Vítěz testů - matrace VISCO WELLNESS

„Spánek je pro člověka totéž co natahování pro hodinky.“ Arthur Schopenhauer

Když jsme do Penzionu Ostrava pořizovali nový nábytek z masivu včetně ručně vyřezávaných postelí, věděli jsme, že chceme do velkého apartmánu hostům přidat i to, co si zaslouží při komfortním ubytování snad nejvíce - pohodlný spánek na kvalitní matraci! I proto jsme dali na osobní zkušenost, ale také na výsledky dostupných testů matrací. Naší jasnou volbou se tak po pečlivém brouzdání internetem a čtení různorodých recenzí a zkušeností uživatelů a známých se stala matrace COLOR VISCO WELLNESS od značky Slumberland, a to v rozměrech 200 x 200. V našem rozhodnutí nás utvrdil i článek Nejlepší matrace podle dlouhodobého testu Lázní Velichovky.

Naše matrace vítěze půlročního testu Lázní Velichovka samotnými pacienty dokonce předčila v hodnocení nabízeného pohodlí, nicméně kvůli vyšší pořizovací ceně obsadila 2. místo. Hodnotitelé ocenili především sedmizónové anatomické provedení s 3D profilací a masážním vzorem nabízející skutečně luxusní odpočinek. 

Bližší popis matrace

Sendvičová matrace s vynikající bodovou elasticitou, kde ložné plochy tvoří profilovaná viskoelastická pěna Lazy foam (líná pěna) dvou různých tuhostí v provedení 3D Rainbow Technology. Líná pěna se díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla a dochází tak k rovnoměrnému rozložení váhy.

Matrace má vynikající antibakteriální vlastnosti.

Sedmizónový masážní profil poskytuje lidskému tělu uvolnění a individuální oporu páteře, současně příznivě ovlivňuje relaxaxi a prokrvení svalů i pokožky.

Jádro, střední vrstva matrace, tvoří kvalitní studená pěna, která se vyznačuje vysokou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Díky vhodné kombinaci materiálů poskytuje matrace jedinečné ortopedické vlastnosti, možností výběru tuhosti ložné plochy se pak minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace.

Veškeré potahy na matracích Slumberland mají luxusní vzhled, vysokou gramáž plastického proševu, který podporuje ortopedické vlastnosti a provzdušnění matrace. Potah je designově propracovaný a velice příjemný na dotek, pomáhá snižovat rušivé účinky statické elektřiny, která může v průběhu spánku na naše tělo negativně působit.

Podrobnější  informace k výhodám a všem vlastnostem naší matrace Color Visco Wellness nabízí stránky Slumberland.

Test matrací Lázně Velichovka

„Do testování jsme vybrali celkem šest matrací, které jsme zvolili na základě sedmi předem stanovených kritérií. Potom jsme pořízené matrace dali na pokoje a průběžně získávali vyjádření lázeňských hostů, přičemž jsme brali v úvahu především jejich tělesnou konstituci a obtíže. Po pěti měsících došlo k závěrečnému vyhodnocení a vyzkoušení matrací vedením lázní,“ popisuje průběh testu MUDr. Marián Harničár, primář Lázní Velichovky.

A hodnocení Slumberland Color Visco? Luxusní matrace, pokud by byla za cenu matrace vítězné, umístila by se jako první!

 

Více k testům na stránkách www.testkvality.cz a www.living.cz.

« Seznam aktualit

Rychlý kontakt

Adresa: Drozdí 153/13
711 00 Ostrava-Koblov

Telefon: +420 734 147 317

E-mail: info@penzionostrava.com

Nejnovější aktuality

Ubytování Colours of Ostrava

Ubytování Colours of Ostrava

12. 7. 2018Penzio Ostrava nabízí ubytování na festival Colours of Ostrava 2018, k dispozici jsou samostatné apartmány Nostalgie (3 osoby) a Luxury (4 osoby). Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat na našem čísle 734 147 317....

pokračování »

Více Ostravy nejen v COMFORTU!!!

Více Ostravy nejen v COMFORTU!!!

8. 5. 2018Do všech apartmánu jsme se rozhodli vdechnout ještě více Ostravy! Sběr propriet nám trval asi půl roku po bazarech a zastavárnách po širokém okolí, nicméně díky obrazům Ostravy, sochám horníků, miniaturám důlních vozíků, lamp v podobě petrolejek i karbidky, svícnu z řetezu, ale především díky originálnímu důlnímu vozíku,...

pokračování »

Nejnovější fotogalerie

Penzio Ostrava - Ubytování v soukromí

Česky English
Penzio Ostrava: Drozdí 153/13, 711 00 Ostrava-Koblov
Telefon: +420 734 147 317, e-mail: info@penzionostrava.com