Provozní podmínky

 1. Tyto podmínky upravují podmínky užívání Internetových stránek penzionostrava.eu (dále jen "penzionostrava.eu") třetími osobami (dále jen "Podmínky").
 2. Majitelem, pořizovatelem a provozovatelem penzionostrava.eu je Pavla Palaugari, Drozdí 153/13, 71100, Ostrava-Koblov, Czech Republic (dále jen "Provozovatel") , která je oprávněna v souladu s právními předpisy k jejich šíření.
 3. Jakékoliv užití penzionostrava.eu nebo jejich jakékoliv části jiné než pro osobní potřebu, zejména jejich další užití formou šíření, kopírování, dalšího zpracování nebo úpravou či pořizování dalších rozmnoženin je zakázáno. Dále jsou zakázány jakékoliv zásahy do technického nebo věcného charakteru penzionostrava.eu. Užití mimo osobní potřebu je neoprávněným zásahem do práv penzionostrava.eu a současně může být neoprávněným zásahem do práv subjektů, jejichž data, díla a jiné nehmotné statky jsou součástí obsahu penzionostrava.eu.
 4. Na Stránkách penzionostrava.eu jsou společností Provozovatel oprávněně využívána data dalších osob, které jsou jejich autory, majiteli, distributory nebo jejich zdrojem. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto zdrojů je zakázáno bez jejich předchozího písemného souhlasu penzionostrava.eu.
 5. Veškerý obsah penzionostrava.eu slouží pouze pro informaci. Obsah penzionostrava.eu byl získán ze zdrojů, které se považují za spolehlivé. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Obsah penzionostrava.eu je průběžně obnovován a upravován. Informace neboo jiná sdělení uveřejněná na penzionostrava.eu musí být posuzovány ve vztahu k okamžiku jejich prvotního uveřejnění na penzionostrava.eu.
 6. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu penzionostrava.eu.
 7. Každý Uživatel užívá penzionostrava.eu na vlastní riziko. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu penzionostrava.eu. Provozovatel dále neodpovídá za jakékoliv přímé nebo nepřímé škody vzniklé v souvislosti s připojením a užíváním penzionostrava.eu a dále za škody vzniklé z důvodu jejich částečné a/nebo úplné nefunkčnosti. Provozovatel nezaručuje možnost připojení a bezchybné fungování penzionostrava.eu a neodpovídá za jakékoliv přímé nebo nepřímé škody vzniklé v důsledku nemožnosti připojení k těmto stránkám a/nebo nemožnosti využívání jejich obsahu. Provozovatel neodpovídá ani neručí za závazky osob, jejichž nabídky jsou ve formě reklamy, inzerce či jinak uvedeny na penzionostrava.eu. Provozovatel není účastníkem žádných právních vztahů, které Uživatel naváže s takovými třetími osobami. Provozovatel neodpovídá za pravdivost, obsah a formu reklamy třetích osob na penzionostrava.eu.
 8. Provozovatel neodpovídá za obsah www stránek, které jsou dostupné prostřednictvím penzionostrava.eu, jakož ani za závazky osob, které nabízejí, poskytují nebo zprostředkovávají služby na takovýchto www stránkách. Provozovatel neodpovídá za obsah www stránek, ze kterých je možné se připojit na penzionostrava.eu, jakož ani za závazky osob, které nabízejí, poskytují nebo zprostředkovávají služby na takovýchto www stránkách.
 9. Na základě poskytnutých údajů může být Uživatel kontaktován společností Provozovatel za účelem poskytování informací o produktech nebo službách. V případě, že při registraci byly vyžadovány osobní údaje, řídí se režim nakládání s nimi platnou právní úpravou.
 10. Pokud není výslovně uvedeno jinak, jsou Podmínky platné a účinné dnem jejich prvotního uveřejnění na penzionostrava.eu. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto Podmínky kdykoliv změnit. Tyto Podmínky jsou platné od 1. 5. 2012
 11. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, opusťte prosím tyto stránky a nadále je nepoužívejte.

Copyright © 2013, Petr Hanyáš

Rychlý kontakt

Adresa: Drozdí 153/13
711 00 Ostrava-Koblov

Telefon: +420 734 147 317

E-mail: info@penzionostrava.com

Nejnovější aktuality

Ubytování Colours of Ostrava

Ubytování Colours of Ostrava

12. 7. 2018Penzio Ostrava nabízí ubytování na festival Colours of Ostrava 2018, k dispozici jsou samostatné apartmány Nostalgie (3 osoby) a Luxury (4 osoby). Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat na našem čísle 734 147 317....

pokračování »

Více Ostravy nejen v COMFORTU!!!

Více Ostravy nejen v COMFORTU!!!

8. 5. 2018Do všech apartmánu jsme se rozhodli vdechnout ještě více Ostravy! Sběr propriet nám trval asi půl roku po bazarech a zastavárnách po širokém okolí, nicméně díky obrazům Ostravy, sochám horníků, miniaturám důlních vozíků, lamp v podobě petrolejek i karbidky, svícnu z řetezu, ale především díky originálnímu důlnímu vozíku,...

pokračování »

Nejnovější fotogalerie

Penzio Ostrava - Ubytování v soukromí

Česky English
Penzio Ostrava: Drozdí 153/13, 711 00 Ostrava-Koblov
Telefon: +420 734 147 317, e-mail: info@penzionostrava.com