LUXURY - velký apartmán

 Harmonické prostředí s nádechem Ostravy, nadstandardní vybavení i velikost

LUXURY


Velký apartmán se pyšní rozlohou 63 m² a plně uspokojí čtyři nocležníky (200 cm manželská postel + 2 samostatná lůžka) Disponuje samostatným vchodem ústícím na soukromou terasu, kde můžete využít gril i lavičku k odpočinku. Samozřejmostí je zabezpečené parkoviště a stabilní Wi-Fi v ceně ubytování.


Krb a staročeský nábytek

Jedinečnou atmosféru velkého apartmánu vytváří zděný krb s ručně vyřezávaným staročeským nábytkem z masivního dřeva, díky kterému u nás můžete cítit vůni medu z včelího vosku. Nostalgii dotváří starožitné lampy a lampičky ve stylu petrolejek. Chcete si užít pohled do plamenů přímo z lůžka i nádech starých časů v moderním hávu? Stačí chtít! Zásobu dřeva máte od nás v ceně ubytování.


Psyché Ostravy

Nasát lépe ostravské prostředí a rozdýchat ostravský vzduch i náturu vám pomůžou vedle originální sochy boha Radegasta Masivní postele s rekvizitami Ostravyzakomponované v sloupu a vyřezávaného havíře i soubor velkoformátových fotografií z Nové radnice a Masarykova náměstí. Pochopit duši ocelového srdce republiky vám pomohou i knihy, publikace a propagační materiály o Ostravě i Moravskoslezském kraji. Model důlního vozíčku místo držáku na vizitky, keramický znak koně v modrém poli nad hlavou, podtácky s obrázky Ostravice, Vysokých pecí, Nové radnice i Colours of Ostrava, svícen z řetězu, klíče s logem města Ostravy a českou vlajkou, Ostravar v lednici při delším pobytu, kostra ryby z ostravské laguny místo věšáku - možná to jsou jen detaily, ale právě toto tvoří Penzion Ostrava!


Masivní postele s komfortními matracemi

Pokoji dominuje ručně vyřezávaná partnerská postel o nadstandardních rozměrech 200 x Matrace VISCO WELLNESS - vítěz testů200 cm, jejíž motivy nesou také noční stolky se stylovou lampičkou v podobě petrolejky. Postel je vybavena matrací COLOR VISCO WELLNESS od značky Slumberland, která se stala vítězem několika testů a také ji doporučují klienti z půlročního testu Lázní Velichovka. Více informací matraci najdete v naší aktualitě Vítěz testů - matrace VISCO WELLNESS. Dvě zbývající postele jsou dubové, přičemž jsou vyladěny s dřevěnými poličkami, komodou a nástěnnými lampičkami.


Hi-Fi, Wi-Fi a smart TV

Penzio Ostrava nabízí stabilní Wi-Fi samozřejmě zdarma. Nová LED smart a Full HD televize Samsung UE32 je připojena k internetu a prostřednictvím ní máte možnost Smart TV s připojením na internet, kytara Fendersledovat nejen klasické televizní vysílání, ale také prohlížet webový obsah, včetně sledování kanálu YouTube, internetové televize  Stream, archivy pořadů ČT, Nova, Prima atd. U televize je k dispozici HDMI kabel pro připojení vlastního PC a sledování filmů, případně je k dispozici port na USB. Nadstandardní audio sestava se skládá z Hi-Fi komponentů Technics, Denon a legendárních reproduktorů Bowers & Wilkins DM602 S2, Nautilus. Ze zesilovače je vyveden kabel s možností napojit vlastní mobil, PC, tablet a poslouchat svou vlastní hudbu.


Kuchyňka

Výhled z kuchyně nabízí pohled do louky a na vzrostlé stromy. Celodřevěná kuchyňská linka je plně vybavená nádobím pro přípravuVybavená kuchyň a kávovar Jura se zásobou kvalitní kávy vlastních pokrmů. Samozřejmostí je lednice, myčka, mikrovlnná trouba Elektrolux s grilem, varná konvice Bosch s možnostíregulace teploty. Příjemným bonusem je určitě automatický kávovar C5 švýcarské značky Jura pro přípravu skvělé kávy (Jacobs, Segafredo, Illy). V ceně pobytu je zásoba kávy jak zrnkové v kávovaru, tak klasické mleté i rozpustné, čaje ovocné a černé (Lipton, Teekanne, Old England, Pickwick). Součástí kuchyňky je i sada tašek na separování odpadu (plast, papír, sklo), ale také na směsný odpad. Pro biologický odpad je možno využít hnědou popelnici na parkovišti. U dřezu najdete mýdlo s ručníkem a ekologický jar na nádobí značky Frosch.


Koupelna

Koupelna prošla v roce 2018 celkovou rekonstrukcí. V koupelně najdete zásobníky na mýdlo u umyvadla i ve sprchovém koutě, čistéRenovovaná koupelna s tropickým deštěm/Jídelna ručníky dle počtu ubytovaných, ručník na podlahu, zrcadlo s LED osvětlením, moderní sprchovací kout s možností tropického deště, množství háčků a nádobku na kartáčky či hřeben. Ručníky je možno sušit na objemném žebříkovém radiátoru.


Jídelna a odkládací stěna

V jídelně se nachází jídelní stůl a čtyři židle, stylové starožitné hodiny, ale i informace k pobytu a klíče od pokoje a vstupní brány. Odkládací stěna umožňuje pověšení svrchního oděvu a přezutí do papučů, nechybí obouvací lžíce, zrcadlo a ryba z Ostravské laguny. 


ZÁBAVNÍ PROGRAM 

- knižní publikace o Ostravě pro malé i velké (Tajemná Ostrava, Ostrava včera, Denik Ostravaka, Moravskoslezský kraj, Jarek Nohavica atd.),

- kytara Fender a zpěvníky Karel Kryl, Jarek Nohavica, Tomáš Klus, Já, písnička a další,

- aktuální časopisy a noviny  (nejčastěji Respekt, Reflex, Téma, Vlasta, dTest, Receptář, Mladá fronta, Blesk  atd.),

- společenské hry (Activity, Dixit, Carcassonne, Člověče, nezlob se, hrací karty, Casino, Česko, Evropa, Světový film, Nevinné hry pro dva aj.),

- propagační materiályjsou uloženy ve vstupní chodbičce a nabízí informace o všem zajímavém v Ostravě, včetně mapy Ostravy a Moravskoslezského kraje. O zajímavostech se můžete dozvědět prostřednictvím odkazu Okolí penzionu a TOP 10 atraktivit Ostravy, nebo navštivte program akcí v Ostravě.

 

LUXURY disponuje stejně jako oba menší apartmány společným standardem:

 • samostatná kuchyňka i sociální zařízení (toaleta, koupelna),
 • plně vybavená kuchyňka (nádobí, sporák/varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice),
 • 80 cm SMART Full HD televize Samsung připojená na internet (vyhledávání na internetu, sledování videí z kanálu Youtube, Stream atd.), 
 • venkovní terasa s pohodovým posezením,
 • ručně vyřezávaný staročeský nábytek,
 • starožitné hodiny, lampy a lampičky ve stylu petrolejek,
 • zásoba kávy, čaje a cukru,
 • sošky horníků, obrazy a fota Ostravy, důlní vozíky, kahany,
 • informační a propagační materiály, mapy, letáky atraktivních mist regionu a aktuální program akcí v Ostravě,
 • čisté ručníky dle počtu ubytovaných,
 • parkovací místo na soukromém a oploceném pozemku,
 • rychlá a stabilní WI-FI,
 • zásobník s mýdlem u umyvadla a sprchovacím gelem ve sprše,
 • tiskoviny ve stojanu na noviny (nejčastěji Respekt, Reflex, Téma, Vlasta, dTest, Receptář, Mladá fronta, Blesk a další),
 • možnost separovat odpad pomocí tašek na plast, papír a sklo,
 • ekologické prostředky na mytí nádobí a úklid značky Frosch.


Pokud hledáte ekonomičtější ubytování pro dva, až tři nocležníky, ale nechcete slevit z kvality, ani stylu, podívejte se na střední apartmán COMFORT nebo útulný NOSTALGIE. 


Všechny fotografiíe naleznete v galerii.

 

 

 

 

Rychlý kontakt

Adresa: Drozdí 153/13
711 00 Ostrava-Koblov

Telefon: +420 734 147 317

E-mail: info@penzionostrava.com

Nejnovější aktuality

Ubytování Colours of Ostrava

Ubytování Colours of Ostrava

12. 7. 2018Penzio Ostrava nabízí ubytování na festival Colours of Ostrava 2018, k dispozici jsou samostatné apartmány Nostalgie (3 osoby) a Luxury (4 osoby). Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat na našem čísle 734 147 317....

pokračování »

Více Ostravy nejen v COMFORTU!!!

Více Ostravy nejen v COMFORTU!!!

8. 5. 2018Do všech apartmánu jsme se rozhodli vdechnout ještě více Ostravy! Sběr propriet nám trval asi půl roku po bazarech a zastavárnách po širokém okolí, nicméně díky obrazům Ostravy, sochám horníků, miniaturám důlních vozíků, lamp v podobě petrolejek i karbidky, svícnu z řetezu, ale především díky originálnímu důlnímu vozíku,...

pokračování »

Nejnovější fotogalerie

Penzio Ostrava - Ubytování v soukromí

Česky English
Penzio Ostrava: Drozdí 153/13, 711 00 Ostrava-Koblov
Telefon: +420 734 147 317, e-mail: info@penzionostrava.com